×
Alternate Text
هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. موفقیت نتیجه ی آمادگی , سخت کوشی و درس آموزی از شکست است
"الین پاول"
تربت حیدریه - شهرک ولی عصر

info@iautorbat.ac.ir
051352294950-60
پرداخت وام به دانشجویان متقاضی پیاده‌روی اربعین
نویسنده : مهندس احمدیان
اخبار دانشگاه
0

سه شنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۸

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام

شروع جاذبه‌ی مغناطیس حسینی، در روز اربعین است.جابربن‌عبداللَّه را از مدینه بلند می‌کند و به کربلا می‌کشد. این، همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن‌های متمادی، در دل من و شماست. کسانی که معرفت به اهل‌بیت دارند، عشق و شور به کربلا همیشه در دلشان زنده است. این از آن روز شروع شده است. "مقام معظم رهبری"
صندوق قرض الحسنه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی افتخار آن را دارد تا با پرداخت وام دانشجویی، شرایط حضور دانشجویان را در مراسم پیاده روی اربعین حسینی فراهم آورد. لازم به ذکر است مبلغ این وام ۱۰ میلیون ریال(معادل یک میلیون تومان) است. این تسهیلات با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اعطا می گردد. این تسهیلات با مدت بازپرداخت 20 ماهه و بدون اخذ ضامن و دیگر تشریفات اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت می‌شود. با روشی بسیار سهل و ساده، آغاز شود. شرایط و مدارک لازم برای اخذ این وام به شرح زیر است:
1-متقاضی تسهیلات می بایست دانشجوی یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
2-تسهیلات صرفاً به دانشجویانی که از طریق کاروان های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم پیاده وری اربعین حسینی شرکت می نمایند اعطا می گردد.
3-دانشجویان از طریق ادرس سامانه ساجد Sajed.iau.ir بخش صندوق رفاه دانشجویان نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
4-ثبت نام در سامانه صندوق رفاه به منزله اعطای تسهیلات نبوده و درخواستهای ثبت شده پس از تائید توسط بسیج دانشجویی به بانک معرفی می گردند.
5-ارائه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه محل تحصیل و آپلود در سامانه صندوق رفاه
6-دریافت فرم گواهی معرفی بسیج دانشجویی از سامانه و آپلود تصویر گواهی مهر و امضاء شده توسط بسیج دانشجویی در سامانه صندوق رفاه
7-دانشجویانی که به صورت صحیح اقدام به ثبت نام در سامانه می نمایند پس از گذشت بیست و چهار ساعت به نزدیک ترین شعبه بانک مهر ایران مراجعه نمایند ، بدیهی است در صورت مغایرت اطلاعات ثبت شده و مدارک آپلود شده، درخواست ایشان تائید نخواهد شد و مسئولیت عدم تطابق اسناد ارسالی با مدارک مورد نیاز ثبت نام به عهده متقاضی خواهد بود. بنابراین این دسته از متقاضیان، امکان دریافت تسهیلات را نخواهند داشت.
8-در هنگام مراجعه به بانک اصل شناسنامه و کارت ملی متقاضی ضروری می باشد.

10 -پس از بازگشت از سفر اربعین می بایست تا تاریخ 1397/8/20 تصویر ویزا و صفحه ممهور به مهر ورود و خروج به کشور عراق در گذرنامه خود را از طریق همین سامانه بارگزاری نمایید. در غیر اینصورت این مبلغ به عنوان بدهی در پروفایل شما ثبت خواهد شد و پروفایل شما مسدود خواهد شد.

ستاد راهپيمايي اربعين دانشگاه آزاد اسلامي واحد تربت حيدريه

اخبار دانشگاه